Sponsorluk Anlaşması ?

Sponsorluk Nedir? Sponsorluk kesinlikle; bağış, yardım, destek, sosyal sorumluluk, hayırseverlik veya reklam değildir. Sponsor olan taraf yani sponsor, sponsor olunan taraftan, sponsorluk karşılığında bir fayda bekler. Sponsor arayan taraf, sponsorlara pek çok hak tanıyabilir. Sponsor olunan, sponsor olan ve sponsorluktan etkilenen olmak üzere 3 partinin de sponsorluktan kazanç elde etmesi, sponsorluğun Kazan-Kazan-Kazan ilkesi ile doğru orantılıdır. Sponsor Nasıl olurum? Merhabalar arkadaşlar öncelikle Tosbaware.net ailesine hoş geldiniz.Hileye para vermeden de life time müşterisi olabilirsiniz.Nasılmı tabikide öncelikle alttaki kurallara uymak zorundadır.TosbaWare.net ailesi olarak her zaman kendimizi güncelleştirmek ve sadece CS aleminde değil bir çok oyunların hilelerini en güvenilir biçimde kullancılara madur olmayacakları şekilde aktarmakdır. Kendimizi ve kalitemizi sizlerle ve kullancılarımızla her daim kanıtlamaya hazırız. Resmi Sponsorluk Alımlarımız Başlamıştır. 2)Resmi Sponsorluk Şartları: Not: Resmi Sponsorluk Tam Anlamıyla TosbaWare.net yazılımın Güvencesindedir ve Kendi kanalıza şartlı özel indirim kodları cekilişler yapabilirsiniz bunlar yazılım firmamız tarafından karşılanacaktır, ayrıca cektiginiz videolar duyurular kısmında paylasılacaktır. -Minimum 300 Abone -Video Başına 1 Gün (24 Saat) İçerisinde 350+ İzlenme -Toplam izlenmesi minimum 5k izlenmesi olan -Her Videonun En Az Kalitesi 720p (Pixel) Ve 60FPS Olmalı -Video'da arka planda hic bir şekil'de cızırtı sesi gelmeyecektir -Kaliteli,eğlenceli ve tam anlamıyla hileyi tanıtan kurgular olmak zorunda. -İçerik geliştiren ve oluşturan Deneyimli Arkadaşlar aranıyor. ..

Kurucu Wallqine

Temelleri Sağlam Atılmış Bir Yazılımdır Ve en son sistemlerle donatılmıştır hemde kullanıcı odaklı bir yazılım ..

Diğer Konular

Summer Outfit Accessories for Every Occasion

External Nedir?

Sed porttitor lectus nibh. Quisque velit nisi, pretium ut lacinia in, elementum id enim. Cras ultricies ligula sed magna dictum porta. Nulla quis lorem ut libero malesuada feugiat.

Makeliyi Oku
Modern Office Arrangements for Maximum Efficiency

Neden Ban Yemez ?

Aslında Yazımıza şu şekilde başlamak istyorum, Dll yol tabanlı yazılımlar oyun dosyalarında yada steam apı üstünde offset. Devamı Makalede

Makeliyi Oku

Bültene Abone olun

0 Yorumlar

Yorum Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *